×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

O nas

W Gabinecie Stomatologicznym ALDENT oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny z zachowaniem najwyższych standardów.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku i od samego początku najważniejsze jest dla nas dobro i bezpieczeństwo Pacjentów, zapewnienie dostępu do najnowszych technologii i najlepszych materiałów, a także sprzętu najwyższej klasy. Estetyczne komfortowe wnętrza gabinetów zapewniają miłą atmosferę, dobra kawa czy herbata, oraz ciekawa prasa pozwala zminimalizować stres w oczekiwaniu na wizytę.

Gabinet wyposażony jest w renomowane urządzenia  pozwalające zachować najostrzejsze rygory medyczne w naszej pracy. Nowoczesne unity i sprzęt zapewniają komfort i bezpieczeństwo, a radiowizjografia pozwala na precyzyjną diagnostykę. Procedury i nowoczesna sterylizacja spełniają najostrzejsze normy gwarantując Pacjentom bezpieczeństwo.
Współpraca tylko z najlepszymi laboratoriami, wykorzystywanie nowoczesnych materiałów pozwalają uzyskiwać najwyższy poziom prac protetycznych.

Wiedza, doświadczenie, systematyczne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach i sympozjach, a także pasja w i indywidualne podejście do każdego Pacjenta jest standardem naszej pracy.

3

Nowości